کمیت مطالب مهم است یا کیفیت ؟

کمیت مطالب مهم است یا کیفیت ؟
کمیت مطالب مهم است یا کیفیت ؟

 

با توجه به اینکه هر روزه ملیون ها یا شاید ملیارد ها مظلب در وب ارسال میشه گوگل (به عنوان مثال ، هر موتور جستجوگر دیگه ای…) به تعداد مطالب ارسالی (کمیت) توجه زیادی داره یا کیفیت ؟ یا اینکه چطور با ارسال پست محبوبیت گوگل بدست میاد ؟ یا روی سئو تاثیری داره ؟

فکر میکنم جواب خیلی واضح تر از اونی باشه که ارزش توضیح دادن داشته باشه .

شما اگر بخواید از گل فروشی یک دسته گل بخرید گل های قشنگ تر رو برمیدارید یا تعداد گل براتون اهمیت داره ؟؟؟

با نوجه به استفاده از این سوالات میفهمیم که تاثیر کیفیت خیلی بیشتر از کمیت هست ، و این به این معنا نیست که فقط کیفیت اهمیت داره !!!

# بحث کپی برداری که در آینده بحث میکنیم در موردش هم در قسمت کیفیت قرار میگیره !

 

 

 

با آزمایشاتی که ما انجام دادیم و تجربیات چندین و چند ساله نشون داده که اگر کیفیت نوشته یا مطلب ارسالی بیشتر باشه احتمال اینکه به صفحات نخست ارجاع داده بشه بسیار زیاده ، پس به جای توجه به اینکه روزی به طور مثال ۱۵ پست معمولی ارسال میکنید ، ۱۰ پست ارسال کنید ولی پست های ارسالی رو کاملا بهینه سازی شده و با کیفیت بالا ارسال کنید …

در این قسمت شاید بتونید از سئو کاربری هم استفاده کنید و کاربر رو جذب کنید تا تعداد کلیک بیشتری دریافت کنید که میتونه هم روی موتور های جستجوگر تاثیر مثبت بزاره هم کسب درامد خوبی برای شما داشته باشه !

 

بار ها و بار ها توسط گوگل تاکید شده که مقالات ارسالی و مطالب روی وبلاگ و وبسایتتون رو خودتون ایجاد کنید یا به زبان بهتر به قوانین کپی رایت احترام بزارید و مطالب رو خودتون آماده کنید و روی وب قرار بدید که واقعا تاثیر بسیار زیاده در بالا اومدن سایت در نتایج گوگل خواهد داشت.

 

در این پست شاید جاش نباشه ولی میخوایم یه سایتی رو به شما معرفی کنیم که نشون میده مطالب شما کپی هستن یا خیر !

برای این که به وبسایت مورد نظر هدایت شوید اینجا کلیک کنید

 

منبع

پاسخ دهید